Projekty

 
Dokončené

 

Cimburkova 8

Postaveno v kooperaci s lokální Italskou developerskou společností pro naše klienty. Budova slouží pro krátkodobé pronájmy zahraničním turistům a je spravována naší sesterkou společností od roku 2007 do dnes.

 

 

Roháčova 9

Chtěli byste žít blízko centra Prahy? Nechcete trávit zbytečně moc času v autě? Nabízíme komfortní bydlení v klidné ulici na Praze 3 Roháčova. Bytovyý dům Roháčova se nachází b rezidenční čtvrti z počátku 20. století. Ulice Roháčova je ohraničena ulicemi Chlumova a Rokycanova. V domě je celkem 21 bytů převážně 1+kk - 2+kk. Vyjimkou jesou dva mezonetové byty 3+kk a 4+kk, které se nachází v horních patrech domu. Na každém patře jsou 3 bytové jednotky. Velkou předností bytů je jižní orientace obývacích pokojů. Byty jsou navrženy tak aby splňovaly požadavky dnešního moderního bydlení. Parkování je možné na základě parkovacích karet pro rezidenty.

 

Mělnická 10 - luxusní bydlení na Malé Straně

Mělnická 10 je jako stvořená pro ty, kdo touží po životě v budově s historií, ale současně požaduje komfort dnešního moderního bydlení. Za zrestaurovanou fasádou domu z 19. století a dobovými dřevěnými dveřmi najdete 12 luxusních bytů ve velikostech od 94 m2 - 120 m2.
V Mělnické ulici jste ze všech stran obklopeni historií - nejvýznamnejší pražské historické památky se nachází jen několik kroků od domu - Pražský Hrad, Karlův most, Staroměstské náměstí, Židovská čtvrt a mnohé další. Stejně tak v těsné blízkosti domu najdete i mnohé z vyhledávaných restaurací, galerie, oblíbená divadla, koncertní síně a obchodní centra. Vše je na dosah.
Moderní design a s vytříbeností použité materiály se propojí s původními a nechají tak vyniknout kráse objektu. Vkusné použití nových materiálu s původními při rekonstrukci budovy kombinujíc restaurované části s replikou tak dodá výsledné práci punc exklusivity.

 

Žerotínova 40 – nový developerský projekt na Žižkově, Praha 3

Poslední volné byty k prodeji!Nový bytový projekt Žerotínova 40 se nachází v bytové zástavbě z počátku minulého století ohraničeného ulicemi Žerotínova, Koldínova, Jeseniova a Domažlická. Velkou předností bytu jsou vysoké stropy, velkorysé místnosti a jižně orientované balkóny či terasy s výhledy do klidného vnitrobloku. Tento bytový dum se šesti nadzemními podlažími nabízí 13 jedinečných bytů o výměře od 27 m2 do 109 m2 v dispozicích 1+kk až 4+kk, vč. dvou ateliérů umístěných v 1.PP. Na každém podlaží se nachází dvě bytové jednotky, v 5.NP pak dva mezonetové byty s velkými terasami umístěnými v 6.NP.

Lochkov Lofts – Chcete se nechat obklopit přírodou a být zároveň nedaleko centra všeho dění? Moderní komfort a soukromí pro celou rodinu...

Nový rezidenční bytový projekt Lochkov Lofts na jihozápadním okraji Prahy pro Vás zrealizuje developerská společnost Euro Ventures. Zrekonstruované objekty bývalého pivovaru v městské části Lochkov, vzdálené z centra hlavního města pouhých 13 km, nabízí 76 bytových jednotek v zeleni a klidu. Jsou určeny všem, kteří požadují komfort ve vysokém standardu za rozumnou cenu, a přitom touží po netypickém bydlení s osobitou atmosférou.
Citlivou přestavbou pivovaru vzniknou byty o výměře od 30 m2 do 125 m2 v dispozicích 1+kk až 4+kk a 8 ateliéru.

 
Připravované

U Turského rybníka – Zajímavý rezidenční projekt v malebné vesničce Tursko. Vyberte si podle svého životního stylu ze škály řadových domů, duplexů a apartmánů

Pouhých 30 minut od Prahy si můžete vychutnat stylové moderní bydlení v rezidenčním projetku U Turského rybníka. Název U Turského rybníka napovídá, že půjde o bydlení poblíž vodní hladiny ve vesničce Tursko. Rybník lemovaný dokola starými lípami, inspiroval developera k projektu rekonstrukce nedalekých koníren a zároveň výstavbě nových řadových a bytových domů.

 

Chateau Tmáň - Exkluzivní bydlení v zámecké budově obklopené vlastním parkem ve vesničce Tmáň..."Chateau Tmáň"

Projekt Chateau Tmáň bude nabízet byty a rodinné domy různých typů a velikostí, všechny však v nejvyšší kvalitě. Exkluzivní velké mezonetové byty přímo v zámeckém objektu s velkorysými obývacími pokoji v zámeckých sálech a útulnými ložnicemi v podkroví. Dvou až tří podlažní řadové domy se 2 až 4 ložnicemi, v nádherných objektech bývalých stájí. Malometrážní loftové byty v bývalé sýpce dominikánských domech a v nově postaveném objektu ve dvoře. Jak zámek, tak i další hospodářské budovy si zachovaly mnoho svých drahocenných původních detailů odrážejících jejich několikasetiletou historii: na zámku původní kamenné zdivo a dispozice kolem malebného dvora, klenby a portály z pozdně gotického a renesančního období, vež, krov a barokní okenní ostění, a pravděpodobně také murální výzdoby dnes skryto pod novodobou omítkou. Statek se svými rozsáhlými hospodářskýmí budovami zahrnující ubytování pro zaměstnance, stodoly, seníky, sýpku a stáje, je otevřen do prostorného zeleného dvora na mírném svahu a je nepochybně mimořádně krásným příkladem velkého starobylého statku. Klenuté prostory bývalých chlévů v přízemí objektu a krásné krovy nad nimi jsou zachované téměř ve své celistvosti.