U Turského rybníka

 

tursko2 tursko3 tursko4 tursko5
Aktuálně:
Obdrželi jsme stavební povolení a nyní probíhá výběrové řízení na dodavatele stavby
Naše nabídka:

Nabídka se pro Vás připravuje
Podrobnosti:Název: U Turského rybníka

Stav: aktuální

Lokalita:
Pouhých 30 minut od Prahy si mužete vychutnat stylové moderní bydlení v rezidenčním projektu U Turského rybníka.
Popis:
Rybník lemovaný dokola starými lípami, inspiroval developera k projektu rekonstrukce nedalekých koníren a zároveň výstavbě nových řadových a bytových domů.
Počet bytů: 55
Počet domů: 16
Dispozice bytů: od 1+kk do 5+kk
Dispozice domů: od 5+kk do 6+kk
Výměry bytů: od 40m2 do 170m2
Výměry domů: od 160m2 do 200m2
Parkování: garáž, parkoviště pro rezidenty
Zahájení prodeje: září 2011
Zahájení výstavby: podzim 2011
Dokončení výstavby: léto 2012 (1.etapa)

Web: uturskehorybnika.cz

Popis:Pouhých 30 minut od Prahy si mužete vychutnat stylové moderní bydlení r rezidencním projetku U Turského rybníka. Název U Turského rybníka napovídá, že pujde o bydlení poblíž vodní hladiny ve vesnicce Tursko. Rybník lemovaný dokola starými lípami, inspiroval developera k projektu rekonstrukce nedalekých koníren a zároveň výstavbě nových řadových a bytových domů.

„U Turského rybníka“ počítá se 3 typy rezidenčního bydlení: apartmány, mezonety a řadovými rodinnými domy. Bydlet se bude ve zrekonstruovaných objektech bývalých koníren, které architekt přetvořil tak, aby zachoval atmosféru venkovského bydlení. Projekt bude kolem dokola lemován 16 řadovými rodinnými domy s velikostí od 160 m2 do 200 m2 a zahradou poskytující soukromí každému domu. Nově vystavěné bytové domy poskytnou prostor i pro oblíbené mezonety s plochou do 120 m2, v nichž naleznete galerie, odlehčená schodiště nebo terasy a svým pojetím a atmosférou budou připomínat lofty. Pamatováno je i na klasické byty, ovšem ve velmi nezvyklém podání a netradiční apartmány v dispozicích odpovídajícím soudobým nárokům na bydlení. Také zde jsou byty doplněny balkony, terasami, případně lodgží. Většina apartmánů v přízemí bude disponovat soukromou zahrádkou a všichni obyvatelé pak budou mít přístup ke společné květinové zahradě ve dvorním parteru ústícímu k Turskému rybníku.