Mělnická 10

 

budova koupelna2 loznice obyvak
Podrobnosti:


Lokalita: Mělnická 10 se nachází v prestižní části Prahy na Malé Straně , která je obklopena historií spolu s architektonickými skvosty,
nedaleko od Pražského Hradu.
Popis: Mělnická 10 je stvořena pro ty, kdo touží po životě v budově s historií, ale současně požaduje komfort dnešního moderního bydlení.  
Počet bytů: 12
Cena bytů od: 4 000 000 Kč do 20 000 000 Kč
Dispozice bytu: od 2+kk do 3+1
Výměry bytu: od 94m2 do 120m2
Parkování: před domem
Zahájení prodeje: květen 2007
Zahájení výstavby: červen 2007
Dokončení výstavby: srpen 2008
Popis:Mělnická 10 je jako stvořena pro ty, kdo touží po životě v budoveěs historií, ale současně požaduje komfort dnešního moderního bydlení. Za zrestaurovanou fasádou domu ze 19. století a dobovými dřevěnými dveřmi najdete 12 luxusních bytů ve velikostech od 94 m2 - 120 m2. 
V Mělnické ulici jste ze všech stran obklopeni historií - nejvýznamnejší pražské historické památky se nachází jen několik kroků od domu - Pražský Hrad, Karlův most, Staroměstské náměstí, Židovská čtvrť a mnohé další. Stejně tak v těsné blízkosti domu najdete i mnohé z vyhledávaných restaurací, galerie, oblíbená divadla, koncertní síně a obchodní centra. Vše je na dosah. 
Moderní design a s vytříbeností použité materiály se propojí s původními a nechají tak vyniknout kráse objektu. Vkusné použití nových materiálu s původními při rekonstrukci budovy kombinujíc restaurované části s replikou tak dodá výsledné práci punc exklusivity.