Lochkov Lofts

 

budova_B_terasy Lochkov_interier_1 lochkov_interier_2 project_1
Podrobnosti:Název: Lochkov Lofts
Lokalita: Projekt Lochkov Lofts se nachází na jihozápadním okraji Prahy pouhých 13km z centra města.
Popis: Rezidenční projekt Lochkov Lofts vznikne na místě bývalé továrny na cikorii uprostřed malebné krajiny s velmi dobrou dostupnustí do města.
Nabídne budoucím obyvatelům Lochkov Lofts pohodlné bydlení s puncem originality a výjimečností jen kousek od centra metropole.
Počet bytů: 76
Cena bytu: od 1 690 000 Kč do 7 900 000 Kč
Dispozice bytu: od 1+kk do 4+kk se zahradou /terasou/ balkonem
Výměry bytu: od 30m2 do 125 m2
Parkování: podzemní parkovací stání
Zahájení prodeje: září 2009
Zahájení výstavby: listopad 2009
Dokončení výstavby: srpen 2011(budovy A,B,C), jaro 2012 (budova D)

Popis:Nový rezidenční bytový projekt Lochkov Lofts na jihozápadním okraji Prahy pro Vás zrealizuje developerská společnost Euro Ventures. Zrekonstruované objekty bývalého pivovaru v městské části Lochkov, vzdálené z centra hlavního mšsta pouhých 13 km, nabízí 76 bytových jednotek v zeleni a klidu. Jsou určeny všem, kteří požadují komfort ve vysokém standardu za rozumnou cenu, a přitom touží po netypickém bydlení s osobitou atmosférou.
Citlivou přestavbou pivovaru vzniknou byty o výměře od 30 m2 do 125 m2 v dispozicích 1+kk až 4+kk a 8 ateliéru.
Naším cílem je co nejvíce zachovat originální architektonické prvky v souladu s moderní architekturou. Maximálně respektujeme dobový charakter. Proto pivovarské věže s cihlovými komíny, dominantu objektu i lokality šetrně zrenovujeme tak, aby se staly srdcem celého projektu. Chceme budoucím obyvatelům Lochkov Lofts nabídnout pohodlné bydlení s puncem originality a výjimečnosti jen kousek od centra metropole.