Žerotínova

 

501_vyrez byt_vyrez fasada_vyrez terasa_vyrez
Podrobnosti:


Název: Žerotínova 40
Lokalita: Bytový dům Žerotínova je umístěn v klidné části Žižkova, která umožňuje příjemné setkání s přírodou v centru všeho dění.
Popis: Projekt Žerotínova je bytová zástavba z počátku minulého století v centru Prahy v ulici Žerotinova 40. Dům je situován v památkově chráněné zóně. Velkou předností bytů jsou vysoké stropy, velkorysé místnosti a jižně orientované terasy či balkóny s výhledy do klidného vnitrobloku.
Počet bytů: 13
Cena bytu od: 2 400 000 Kč do 8 990 000 Kč
Dispozice bytu: od 1+kk do 4+kk
Výměry bytu: od 27m2 do 109m2
Parkování: na základě parkovacích karet pro rezidenty
Zahájení prodeje: květen 2009
Zahájení výstavby: září 2009
Dokončení výstavby: Kolaudace listopad 2010
Popis:Nový bytový projekt Žerotínova 40 se nachází v bytové zástavbě z počátku minulého století ohraničeného ulicemi Žerotínova, Koldínova, Jeseniova a Domažlická. Velkou předností bytů jsou vysoké stropy, velkorysé místnosti a jižně orientované balkóny či terasy s výhledy do klidného vnitrobloku.

Tento bytový dům se šesti nadzemními podlažími nabízí 13 jedinečných bytů o výměře od 27 m2 do 109 m2 v dispozicích 1+kk až 4+kk, vč. dvou ateliérů umístěných v 1.PP. Na každém podlaží se nachází dvě bytové jednotky, v 5.NP pak dva mezonetové byty s velkými terasami umístěnými v 6.NP. Dům je situován v památkově chráněné zóně. Původní omítky a plastické zdobné prvky na fasádě jsou upraveny do původního stavu. Prostorové řešení bytů je navrženo tak, aby splňovalo i ty nejnáročnější požadavky dnešního moderního bydlení. Parkování je možno na základě parkovacích karet pro rezidenty.