Originální bydlení na Praze 5 v Lochkově. V tomto projektu nabízíme rodinné i startovací bydlení za akční ceny! K nastěhování ještě letošní rok!
  Bytový projekt U Turského rybníka nabízí byty všech velikostí 1+kk až 6+1 za rozumné ceny. Bydlete v kouzelné vesničce jen kousek za Prahou!
Přijďte se podívat na nové vzorové byty! Pro domluvení prohlídky volejte 774 791 434. Těšíme se na Vaši návštěvu!
Previous
Next
 
Lochkov Lofts-Bydlení s kouzlem starých dob
Nechte se inspirovat!
Žerotínova 40
Poslední volné byty k prodeji. Přijďte se podívat na naše vzorové byty!
Roháčova 9
Krásné bydlení se skvělou dostupností do centra Prahy!
 

 

 

Euro Ventures je developerská společnost specializující se na výstavbu rezidenčních projektů a investorské aktivity. V České republice působí od roku 2004. Zaměřuje se především na rekonstrukci historických domů v širším centru Prahy a renovaci kulturních a průmyslových staveb v okolí hlavního města. Klientům vždy nabízí velmi kvalitní a harmonické bydlení s respektem k historii, architektuře a přírodě. Ve svých projektech klade důraz na originalitu, exkluzivitu, vysokou úroveň kvality a osobitého ducha, který vzniká při propojení moderního designu a materiálu s historickými prvky původních staveb.

Projekty Euro Ventures

Dalším úspešně dokončeným projektem Euro Ventures je rekonstrukce činžovního domu z počátku minulého století v Žerotínove ul. v příjemné a klidné části Žižkova. Velkou předností tohoto stylového projektu s 11 byty a 2 ateliéry, pod názvem Žerotínova 40, jsou vysoké stropy, velkorysé místnosti a jižně orientované balkóny či terasy s výhledy do soukromé zahrady ve vnitrobloku. Prostorové řešení bytu je navrženo tak, aby splňovalo i ty nejnáročnější požadavky na dnešní moderní bydlení.

Aktuálním developerským projektem je projekt Lochkov Lofts situovaný v jihozápadní části Prahy, na okraji poklidného Lochkova. Ten na místo bývalé továrny na cikorii, pozdeji přebudované na pivovar a sladovnu, představí 76 originálních bytů s industriálními prvky. Nabídne tak exkluzivní a osobité bydlení pro všechny, kteří touží získat výjimečný byt s unikátními detaily a působivou atmosférou, a přitom požadují klidné, komfortní bydlení v zeleni, občanskou vybavenost v dosahu a dobrou dostupnost do centra hlavního města. Projekt navíc představuje citlivou symbiózu historických budov se soudobou architekturou v moderním stylu.

Další projekty, jako jsou rekonstrukce historických kulturních, průmyslových a zemědělských objektů, bude naše společnost Euro Ventures realizovat v blízkém okolí Prahy. Jedná se o projekt U Turského rybníka, který je situován do malebné vesničky Tursko na západě Prahy mezi obcemi Roztoky a Kralupy nad Vltavou. Rekonstrukcí původních koníren a výstavbou nových řadových a bytových domů zde vznikne zajímavé bydlení ve venkovském stylu nedaleko rybníka s lipovou alejí.